Arçelik 4540 T Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Arçelik 4540 T Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Stok Durumu: Stok Dışı
1.599,00TL
Vergiler Hariç: 1.355,09TL
Marka:Arçelik
Ürün Kodu: UMT4540T-7473

AÇIKLAMA

Arçelik 4540 T Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Arçelik 4540 T 800 W Toz Torbalı Süpürge, başlık, fırça ve emiş gücü seçenekleriyle çok yönlü temizlik için ideal bir ürün görüntüsü sergiliyor. Toz torbalı süpürge pratik kullanımı nedeniyle d...
+

Arçelik 4540 T Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Arçelik 4540 T 800 W Toz Torbalı Süpürge, başlık, fırça ve emiş gücü seçenekleriyle çok yönlü temizlik için ideal bir ürün görüntüsü sergiliyor. Toz torbalı süpürge pratik kullanımı nedeniyle de kullanıcılar tarafından ilgi görüyor.

Kullanıcı Dostu Tasarım Detayları

• Tozun filtrelenmesine yardım eden sentetik toz torbası, 3.5 litrelik geniş hacmiyle uzun süreli kullanım fırsatı veriyor.

• Elektrik süpürgesi üzerinde yer alan ışıklı gösterge, toz torbası dolduğunda kullanıcıyı uyarıyor.

 Arçelik elektrik süpürgesinin evcil hayvan kılı temizlemeye yarayan turbo fırçası, evinde hayvan besleyen kişilerin imdadına koşuyor.

• Tozu %99.98 oranında tutmayı başaran Hepa 13 filtre, sağlıklı ve hijyenik bir kullanımı mümkün kılıyor. Filtre gerek görüldüğünde çıkartılıp yıkanabiliyor.

Teknik Özellikler

• Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı: A / C / A

• Motor Gücü: 800 W

• Ses Seviyesi (dB): 73

• Süpürge Türü: Toz Torbalı

• Hepa Filtre: Var

• Toz Torbası: Var

Alternatifli Ürün İçeriği

Ürünün oldukça alternatifli içeriğinde Arçelik 4540 T elektrik süpürgesi, metal teleskopik boru, kullanım esnasında 360 derece dönebilen ve 10 metreye kadar rahatça kullanım olanağı yaratan temizlik hortumu, parke / halı fırçası, turbo fırça, dar ağızlı uç, döşeme / koltuk aksesuarı ve kullanım kılavuzu yer alıyor.

60 Seneyi Aşkın Tecrübe

1955 senesinde kurulan yerli teknoloji üreticisi Arçelik, 60 seneyi aşkın tecrübesiyle üretim hayatını devam ettiriyor. Marka, günümüzde beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve tüketici elektroniği gibi sektörlerde Türkiye ve Avrupa pazarının liderleri arasında bulunuyor.

Kullanım Şekline Göre Emiş Gücü

Ürünün gövde bölümünde bulunan emiş gücünü ayarlamaya yarayan dokunmatik panel, koltuk kenarı, perde, kilim, halı ve sert zeminler için ayrı emiş gücü seçenekleri sunuyor.


Emiş Gücü Ayarı Var
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 800
Ses Seviyesi (dB) 73
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 3.5
Toz Haznesi Yok
Toz Torbası Var
Turbo Başlık Var
Ürün Rengi Kırmızı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.