Grundig GSB730 Bluetooth Hoparlör

Grundig GSB730 Bluetooth Hoparlör

Stok Durumu: Stok Dışı
499,00TL
Vergiler Hariç: 422,88TL
Marka:Grundig
Ürün Kodu: GSB730-7399

AÇIKLAMA

Grundig GSB 730 Bluetooth Hoparlör Grundig GSB 730 Bluetooth Hoparlör; yüksek ses gücünü evinize ve dilediğiniz her ortama taşıyor. Son teknolojik özelliklerle tasarlanan hoparlör, tasarımındaki detaylarla da dikkat çekiyor. Işıklı dokunmatik tuşlar...
+

Grundig GSB 730 Bluetooth Hoparlör

Grundig GSB 730 Bluetooth Hoparlör; yüksek ses gücünü evinize ve dilediğiniz her ortama taşıyor. Son teknolojik özelliklerle tasarlanan hoparlör, tasarımındaki detaylarla da dikkat çekiyor. Işıklı dokunmatik tuşları ve metal çerçevesiyle dekorasyonunuzu da taçlandıran bluetooth hoparlör, hafifliği sayesinde kolayca taşınabiliyor. Teknolojik detayların pratiklik ve tasarım şıklığıyla birleştiği hoparlör; piknik, doğum günü, toplantı gibi organizasyonlarda kurtarıcınız oluyor. En düşük sesleri bile dönüştüren aktik subwoofer teknolojisiyle her sesi canlı ve güçlü duymanızı sağlıyor. 

 

Dahili Mikrofon ile Telekonferans İmkânı

Bluetooth bağlantılı cihazlara kablosuz erişim sağlar. 

USB kabloyla kolaylıkla şarj edebilme özelliğine sahiptir.

Dahili telefon ile çoklu konuşma yapabilme (telekonferans) imkânı taşır. 

Deri taşıma bandı sayesinde kolay taşınabilir. 

Işıklı dokunmatik tuşlarıyla pratik kullanım sunar.

Düşük frekanslı sesleri üreten aktif subwoofer özelliğine sahiptir. 

 

Aktif Subwoofer ile Daha Güçlü Ses

  • Ses Çıkış Gücü: (RMS) : 26 W
  • Mobil Kullanım Süresi: 8-10 saat
  • Bluetooth
  • USB'den Şarj Etme Özelliği
  • AUX girişi

 

Odak Noktası Kullanıcı Olan Grundig

Tüm dünyada 65'ten fazla ülkede satış yapan Grundig; beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri sektörlerinde 2007 yılından beri hizmet veriyor. Farkındalığı yüksek ve zamansız ürünler üretmeyi hedefleyen marka, odak noktasını ise daima "kullanıcı" olarak belirliyor. Yüksek performans, kalite ve dayanıklılık ilkelerine bağlı olan Grundig, elektronik ürünleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarını en ideal yöntemler ile gidermeye devam ediyor. 

 

 Gittiğiniz Her Yere Sesinizi Taşıyın

Grundig GSB 730 Bluetooth Hoparlör'ü yanınızda kolayca taşıyarak dilediğiniz her ortamda müziklerinizi yüksek sesle dinleyebilir, videolarınızı,filmlerinizi yüksek sesle izleyebilirsiniz. . Hoparlörünüzü rahatça kullanmak için şarjını USB kablosu ile 4 saat kadar doldurun ve yanınıza alın. Kullanmak istediğinizde bluetooth eşleşmesi yaparak uygun her cihaza bağlayabilirsiniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.