GorillaPod 1K Kit

389,00TL

İçerik oluşturucuları, vlogger'lar ve youtuberler için ideal, 1kg kapasiteli esnek tripod standı ve bilyalı kafa.Esnek bacaklar ve top başı, kompakt kamera donanımını sabitlerÇıkarılabilir mini top ba..

GorillaPod 1K Stand

229,00TL

İçerik oluşturucular, vlogger'lar ve youtuberler için ideal olan 1kg kapasiteli esnek tripod standı. Esnek bacaklar kamera ekipmanlarını neredeyse her yerde korur Mount '' özellikli küçük kamera..

GorillaPod 3K Kit

649,00TL

Modern içerik oluşturucunun tüm araçları için 3kg taşıma kapasitesine sahip esnek ABS tripod ve isteğe bağlı bilyalı kafa.Esnek bacaklar ve top başı aynasız kameraları her yere sabitlerHassas: 360 ° k..

GripTight ONE GP Stand

199,00TL

GorillaPod esnek tripod ve GripTight telefon tutucusu. Kameralı telefonunuzla en iyi fotoğraf ve videoları çekin!Evrensel akıllı telefon uyumluluğu.Esnek bacaklar, her yerde denge sağlamak için nesnel..

Herigo Hg-Vlg5 Youtuber Vlogger Set

269,00TL

Herigo Hg-Vlg5 Youtuber Vlogger SetHerigo HG-VLG5 Youtuber Vlogger SetHerigo HG-VLG5 youtuber vlogger set içerisindeki ürünler ile telefonunuzla video çekip sesi rahatlıkla kaydedebileceğiniz mikrofon..

Joby GorillaPod 325 Tripod Black/Charcal

159,00TL

Yeni nesil GorillaPod Original! Yeni tasarımımız, 1 lb'den daha ağır kompakt kameralar için paslanmaz çelik takviyeli bilyalı kafaya sahiptir.90 ° eğimli paslanmaz çelik takviyeli bilyalı kafaEsnek ba..

Joby GorillaPod 500

249,00TL

Alt Kompakt Fotoğraf Makineleri, Nokta ve Çekim ve 360 ​​kameralar için Kompakt Tripod StandıGorillaPod serisinde, 500 g ağırlığa kadar cihazları tutma kapasitesine sahip paslanmaz çelik takviyeli bil..

Joby GripTight Action Kit Kumandalı Tripod

339,00TL

Go  Pro uyumluluğu için kilitleme kolu telefon montajı ve pim eklemine sahip bu esnek tripod standı ile telefonunuzu bir aksiyon kamerasına dönüştürün.Kılıflı veya kılıfsız çoğu akıllı telefona u..

Joby GripTight GorillaPod Stand PRO Tablet

499,00TL

Tabletinizi dikey veya yatay modlarda tutan GorillaPod tripodlu birinci sınıf kilitleme bağlantısı.Kılıflı veya kılıfsız birçok tablet modeline uyar.Dayanıklı ABS, TPE tutamaklar ve paslanmaz çelik il..

Joby GripTight GorillaPod Stand PRO Telefon

449,00TL

Her durumda akıllı telefonu güvenli bir şekilde tutan premium sıkma aparatı ve tripod.Evrensel uyumluluk: herhangi bir telefona kılıflı veya kılıfsız sığarDayanıklı ABS plastik, TPE ve paslanmaz çelik..

Joby GripTight ONE GP Magnetic Impulse Tripod

299,00TL

Manyetik GorillaPod ve GripTight telefon montajı ve Bluetooth uzaktan kamera kontrolü dahildir. Mükemmel telefon kamera kiti!Kılıflı veya kılıfsız evrensel akıllı telefon uyumluluğuYaylı montaj yoluyl..

Joby GripTight ONE Micro Telefon Standı

199,00TL

Kolayca izlemek ve her yerde harika fotoğraflar ve videolar çekmek için süper kompakt, katlanabilir telefon standı.Kılıflı veya kılıfsız evrensel akıllı telefon uyumluluğuYaylı montaj yoluyla telefonu..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)