Yeni

GorillaPod 1K Kit

389,00TL

İçerik oluşturucuları, vlogger'lar ve youtuberler için ideal, 1kg kapasiteli esnek tripod standı ve bilyalı kafa.Esnek bacaklar ve top başı, kompakt kamera donanımını sabitlerÇıkarılabilir mini top ba..

Yeni

GorillaPod 1K Stand

229,00TL

İçerik oluşturucular, vlogger'lar ve youtuberler için ideal olan 1kg kapasiteli esnek tripod standı. Esnek bacaklar kamera ekipmanlarını neredeyse her yerde korur Mount '' özellikli küçük kamera..

Yeni

GorillaPod 325

159,00TL

Yeni nesil GorillaPod Original! Yeni tasarımımız, 1 lb'den daha ağır kompakt kameralar için paslanmaz çelik takviyeli bilyalı kafaya sahiptir.90 ° eğimli paslanmaz çelik takviyeli bilyalı kafaEsnek ba..

Yeni

GorillaPod 3K Kit

649,00TL

Modern içerik oluşturucunun tüm araçları için 3kg taşıma kapasitesine sahip esnek ABS tripod ve isteğe bağlı bilyalı kafa.Esnek bacaklar ve top başı aynasız kameraları her yere sabitlerHassas: 360 ° k..

Yeni

GorillaPod 500

275,00TL

Alt Kompakt Fotoğraf Makineleri, Nokta ve Çekim ve 360 ​​kameralar için Kompakt Tripod StandıGorillaPod serisinde, 500 g ağırlığa kadar cihazları tutma kapasitesine sahip paslanmaz çelik takviyeli bil..

Yeni

GripTight GorillaPod Stand PRO

449,00TL

Her durumda akıllı telefonu güvenli bir şekilde tutan premium sıkma aparatı ve tripod.Evrensel uyumluluk: herhangi bir telefona kılıflı veya kılıfsız sığarDayanıklı ABS plastik, TPE ve paslanmaz çelik..

Yeni

GripTight GorillaPod Stand PRO Tablet

499,00TL

Tabletinizi dikey veya yatay modlarda tutan GorillaPod tripodlu birinci sınıf kilitleme bağlantısı.Kılıflı veya kılıfsız birçok tablet modeline uyar.Dayanıklı ABS, TPE tutamaklar ve paslanmaz çelik il..

Yeni

GripTight ONE GP Magnetic Impulse

299,00TL

Manyetik GorillaPod ve GripTight telefon montajı ve Bluetooth uzaktan kamera kontrolü dahildir. Mükemmel telefon kamera kiti!Kılıflı veya kılıfsız evrensel akıllı telefon uyumluluğuYaylı montaj yoluyl..

Yeni

GripTight ONE GP Stand

199,00TL

GorillaPod esnek tripod ve GripTight telefon tutucusu. Kameralı telefonunuzla en iyi fotoğraf ve videoları çekin!Evrensel akıllı telefon uyumluluğu.Esnek bacaklar, her yerde denge sağlamak için nesnel..

Yeni

GripTight ONE Micro Stand, Black

199,00TL

Kolayca izlemek ve her yerde harika fotoğraflar ve videolar çekmek için süper kompakt, katlanabilir telefon standı.Kılıflı veya kılıfsız evrensel akıllı telefon uyumluluğuYaylı montaj yoluyla telefonu..

Yeni

Joby GripTight Action Kit Kumandalı Tripod

339,00TL

Go  Pro uyumluluğu için kilitleme kolu telefon montajı ve pim eklemine sahip bu esnek tripod standı ile telefonunuzu bir aksiyon kamerasına dönüştürün.Kılıflı veya kılıfsız çoğu akıllı telefona u..

Yeni

Kodak Pixpro Astro Zoom AZ401

1.890,00TL

Kodak Pixpro Astro Zoom AZ401 Güzel Anlar , ince ayrıntılar Hepimizin içindeki sanatçı için tasarlanmıştır.Özel anların nefes kesici fotoğrafları ve videolarıyla yaratıcı ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 34 (3 Sayfa)