Kodak Mini Shot Combo 2 RETRO/C210 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - Beyaz

Stok Durumu: Stok Dışı
2.950,00TL
Vergiler Hariç: 2.500,00TL
Marka:Kodak
Ürün Kodu: C210RW-7719

AÇIKLAMA

Kodak Mini Shot Combo 2 RETRO/C210 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - Beyaz 2 Cihaz 1 Arada, Fotoğraf Makinesi + Fotoğraf Yazıcısı:  Kodak Mini Shot 2 Retro ürünümüz, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde anlık görüntüler çekmeni...
+

Kodak Mini Shot Combo 2 RETRO/C210 - Anında Baskı Dijital Fotoğraf Makinesi - Beyaz

2 Cihaz 1 Arada, Fotoğraf Makinesi + Fotoğraf Yazıcısı: 

Kodak Mini Shot 2 Retro ürünümüz, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde anlık görüntüler çekmenize ve yazdırmanıza olanak tanır, doğrudan Kodak Mini Shot 2 Retro'dan yazdırın. Bluetooth aracılığıyla herhangi bir mobil cihaza bağlayarak fotoğraf galerisinden hızlı ve zahmetsiz bir şekilde baskıda alabilirsiniz.

Özel Tasarım:

Harika fotoğraflar çekmek ve basmak için ne gerekiyor? Mobil cihazlarınız ve Kodak 4Pass! Bu harika aygıtı içeride, dışarıda veya evde kullanın! Aşık olacağınız eşsiz retro tasarıma sahiptir. Mini Shot 2 Retro kamera ayrıcalıklı ve lüks bir his verir, böylece 60'ların gerçek bir fotoğrafçısı gibi hissedebilirsiniz.

Premium Kalite:  

Kodak Mini Shot, anında kusursuz fotoğraflar basmak için 4Pass Teknolojisini kullanır. Her fotoğraf, uzun ömürlü parmak izine ve suya dayanıklı olması için bir laminasyon işlemiyle yazdırılır.

Kodak Uygulamasının Tadını Çıkarın:

Her yerde ve her zaman baskı almanıza izin veren ücretsiz bir Kodak uygulaması geliştirdik. iOS ve Android cihazlarla uyumlu basit ve sezgisel. 

Saklamak ve Paylaşmak için doğru seçim:

Bu yüksek kaliteli fotoğrafları kullanarak anılarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın! En sevdiğiniz resimleri basın ve bu resimleri sonsuza kadar bozulmadan saklayın

 

1_2.png

1_2.png

1_2.png

1_2.png

1_2.png

1_2.png

1_2.png

 

 

 

Ağırlık 256 Gram
Boyutlar 13,20 x 7,80 x 2,50 cm
Görüntü İşlemcisi CMOS
Görüntü Sabitleyici Var
Güç Kaynağı Dahili Batarya
Wi-Fi Var

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.