LG PH1 Yeni Nesil LED Işıklı Bluetooth Speaker

LG PH1 Yeni Nesil LED Işıklı Bluetooth Speaker

Stok Durumu: Stok Dışı
169,00TL
Vergiler Hariç: 143,22TL
Marka:LG
Ürün Kodu: PH1-7532

AÇIKLAMA

LG PH1 Yeni Nesil LED Işıklı Bluetooth Speaker Teknoloji alanında öncü olarak hizmet veren LG şirketi, tüm dünyada birçok insanın en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Markanın yüksek kaliteye sahip malzemeler ile ürettiği ürü...
+

LG PH1 Yeni Nesil LED Işıklı Bluetooth Speaker

Teknoloji alanında öncü olarak hizmet veren LG şirketi, tüm dünyada birçok insanın en çok tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Markanın yüksek kaliteye sahip malzemeler ile ürettiği ürünleri hem şık ve sade tasarımları hem de işlevsel özellikleri ile dikkat çekiyorlar. LG markası birçok farklı alanda üretim yaparak kullanıcılarına hizmet veriyor. Ürünleri arasında dahili ve taşınabilir hoparlörleri de dahil eden öncü marka, her dönem insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler geliştirmeyi başarıyor. Tüm dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alan LG, ürünlerine entegre ettikleri işlevsel özellikler ile de ön plana çıkmayı başarıyor. Markanın üretimi olan LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, hem tasarımı hem de kolay taşınabilir özellikleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Taşınabilir Bluetooth hoparlör sınıfının önemli bir temsilcisi olan LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, sahip olduğu özelliklerin yanında boyutu ile de kullanıcıların tercihi olmayı başaran ürünler arasında yer alıyor. Micro USB girişine sahip olan LG marka taşınabilir hoparlör bu sayede başka cihazlar ile de kolaylıkla bağlantı sağlayabiliyor. Dahili batarya ile çalışan LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, tam şarj edildiği zaman güçlü bataryası sayesinde 3 saat kesintisiz bir şekilde çalışabiliyor. Üzerinde yer alan telefon tuşu sayesinde telefon ile görüşme yapılmasına olanak sağlayan LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, birçok komutu üzerinde yer alan tuşlar sayesinde rahatlıkla uygulayabiliyor. Bu özellikleri ile kullanıcısına avantajlı bir kullanım sunan LG Bluetooth hoparlör, bünyesinde bir adet dahili mikrofon bulunduruyor.

Kendi Küçük Ama Sesi Büyük

 • LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker sahip olduğu 360 derece ses efekti özelliği ile bulunduğu ortama oldukça etkili ve dengeli bir ses dağıtımı yapabiliyor. Bu sayede kullanıcı dağıtılan sesin her detayına hakim olabiliyor.
 • LED ışıklandırma özelliğine sahip olan LG marka taşınabilir hoparlör, bu özelliği ile etkileyici bir ses dağıtımı dışında etkileyici bir de ambiyans yaratabiliyor.
 • Hoparlörlü telefon özelliği sayesinde telefon görüşmelerine olanak sağlayan LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, kullanıcısına çok amaçlı bir kullanımı da beraberinde sunabiliyor.
 • Geri arama özelliğine de sahip olan LG marka taşınabilir hoparlör, bu özelliği ile kullanıcısına işlevsel bir kullanım olanağı sunabiliyor.
 • Bağlantı tipi olarak kablolu ve kablosuz bağlantıyı destekleyen LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, kullanıcısının bulunduğu ortama ayak uyduruyor ve sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Ürüne Ait Teknik Özellikler

 • Yükseklik: 88 mm
 • Genişlik: 81 mm
 • Derinlik: 82 mm
 • Ağırlık: 1.9 kg
 • Ses Çıkışı: Stereo
 • Giriş Bağlantıları: 3.5mm

Ürüne Ait Kutu İçeriği

LG marka taşınabilir hoparlör kullanıcılarına LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, güç adaptörü, USB kablosu ve içerisinde cihazın tüm özelliklerinin yer aldığı, nasıl kullanılacağının anlatıldığı kullanım kılavuzu kutu içeriği ile ulaştırılıyor.

Hemen Kullanmaya Başla

LG PH1 yeni nesil LED ışıklı Bluetooth Speaker, şık tasarımı ve işlevsel özelliklerinin yanında kullanıcılarına oldukça rahat ve keyifli bir kullanımı da beraberinde sunuyor. Kutu içeriğine dahil olarak gelen kullanım kılavuzunda cihaza ait tüm özellikler ve cihazın nasıl kullanılacağı adım adım detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Tüm Dünya Bu Sesi Duyuyor

1958 yılında Seul merkezli, Güney Kore uluslu kurulan LG firması, kurulduğu günden bugüne üstün özelliklerde teknoloji eşyalar üreterek tüm dünyaya hizmet veriyor. Ürünleri dünyanın dört bir yanında satışa sunulan başarılı marka, kullanıcıların güvenle tercih ettiği markalar arasındaki yerini koruyor.


Usb üzerinden müzik çalmayı desteklemez. 3,5 mm jack ve bluetooth üzerinden müzik çalabilir.

Tek renktir. Farklı renklerde led aydınlatması mevcuttur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.