PS4 FARCRY 5

PS4 FARCRY 5

Stok Durumu: Stok Dışı
159,90TL
Vergiler Hariç: 135,51TL
Ürün Kodu: PS4-312-6160

AÇIKLAMA

Far Cry 5 PS4 OyunFar Cry 5, Ubisoft yapımı açık dünya oyunlarından birisidir. 27 Şubat 2018 tarihinde çıkan aksiyon türündeki oyun, PS4 için 1080p çözünürlüğe sahip bulunuyor. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, ağ oyuncuları ile de karşılıkl...
+

Far Cry 5 PS4 Oyun

Far Cry 5, Ubisoft yapımı açık dünya oyunlarından birisidir. 27 Şubat 2018 tarihinde çıkan aksiyon türündeki oyun, PS4 için 1080p çözünürlüğe sahip bulunuyor. Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, ağ oyuncuları ile de karşılıklı Far Cry 5 oynayabilirsiniz. Genişletme seçeneği sizlere, üç senaryo ile farklı dünyalarda maceralara atılmanızı sağlıyor. Yan görevler ile oyun içerisinde keşifler yapabilir ve gerekli ipuçlarını toplayarak şehirdeki görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. 

Far Cry 5 Hikayesi

PS4 için hazırlanan Far Cry 5'te Hope Kasabası'na giriş yaparak oyuna başlıyorsunuz. Hope kasabası, aşırı sağcı tarikat olan Eden's Gate tarafından ele geçirilmiş durumda. Bu kasabaya Joseph Seed liderlik yapıyor. Joseph Seed; üç kardeşi; John, Faith ve Jacob arasında kasabayı üçe bölmüş. Her bir kardeş, kasabanın farklı bölgesini demir yumrukları ile yönetiyor. Her bölgede farklı isyancı toplulukları bulunuyor ancak hepsi kardeşlerin artan etkisi karşısında yok olmaya yüz tutmuşa benziyor. 

İşte siz oyunseverler için Far Cry 5 PS4 tam olarak da burada başlıyor. Oyunun başında yanınızda federal polis, şerif ve şerifin iki yardımcısı yer alıyor. Birlikte Joseph Seed'in mekanına gidiyorsunuz. Şerifin yanında çaylak olarak görev yaptığınız karakteriniz, önceki oyunlarda olduğu gibi konuşmuyor. Far Cry 5 PS4 için oyunda karakter için cinsiyet seçimini de siz yapabiliyorsunuz. Oyundaki esas amacınız ise Joseph Seed'in kasaba üzerindeki etkisini yok etmek oluyor.

Serbestçe Dolaşın

Far Cry 5'te Hope Country halkını kurtarmanız gerekiyor. Bunun için sadece bir yolunuz bulunmuyor. Dutch's Island üzerinde operasyon üssü için güvenliği sağladıktan sonra kendi yolunuzu bulmak size bağlı oluyor. Keşifler yaparak, yerel halk ile konuşarak, ipuçlarını bulup takip ederek ve ihtiyacı olan kişilere gerekli yardımları yaparak bölgede bulunan önemli noktaları keşfedebilirsiniz. Oyunda ister bir benzin istasyonuna baskın yapın isterseniz de balık tutma noktasında mola verin, Far Cry 5'te atılmış olduğunuz macera kendiliğinden devam ediyor. Yapmış olduğunuz her şey size tecrübe katıyor. Tecrübenizin artması ile de direnişe yardımcı oluyorsunuz. 

Arkadaşınızla Far Cry 5 Eğlencesi

Far Cry 5 PS4'te küçük kasabayı şiddet kullanarak avuçlarının arasına alan sinsi tarikatı yenmeyen çalışırken, yanınızda dostunuzun olması da harika oluyor. Far Cry 5'in tüm hikaye kurgusu eşli oyunu desteklemek üzere tasarlandı. Bir kamyonet ile şehri dolaşabilirsiniz, gökyüzünde zorlu mücadeleler yapabilirsiniz ya da önemli noktalara baskınlar düzenleyebilirsiniz.Far Cry 5'te her ne yaparsanız yapın, tüm bunları yaparken bir arkadaşınızı çağırabilir ve eğlenceye birlikte ortak olarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Far Cry Arcade

Far Cry 5 PS4, sizlere sınırsız bir oynayış sunuyor. Harita editörü son evriminde Far Cry Arcade kullanarak oyunda kendi görevlerinizi ve seviyelerinizi oluşturarak paylaşabilirsiniz. İçerisinde Assassin’s Creed IV: Black Flag, Assassin’s Creed Unity ve Watch_Dogs gibi oyunlar da dahil olmak üzere tek başınıza, eşli, PvP olarak çoklu oyuncu deneyimi sunan Ubisoft yapımları ile birlikte Far Cry'ın önceki oyunlarından tanıdık olan unsurlar ile vahşi tasarımlarınızı karşılaştırabilirsiniz. 

Far Cry 5 PS4 Maceranızı Genişletin

Far Cry 5 PS4 sizlere üç tane tek oyunculu genişleme sunuyor. Bu genişlemeler ile Far Cry 5 maceranızı genişletebilirsiniz. 

- Dead Living Zombies: 7 farklı senaryoda arkadaşlarınızla birlikte zombi sürüsüne karşı mücadele edebilirsiniz.

- Hours of Darkness: Zamanda geriye giderek Vietnam'da savaşabilirsiniz.

- Lost on Mars: Uzaylı istilası karşısında dünyayı kurtarmak için Marslı mücadelesine katılabilirsiniz.

Far Cry 5 Özellikleri

Far Cry 5 kutu içerisinde, tüm PlayStation 4'ler için uyumlu olarak geliyor. 27 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan, açık dünya oyunlarından birisi olarak karşınıza çıkan Far Cry 5 PS4'te;

- Mükemmel grafikler ile harika bir oynayış

- Birbirinden farklı yan görevler

- Görevler için sizlere sunulan hikayeler, oynanan dünyayı daha gerçekçi hale getiriyor

- Far Cry Arcade

- Co-op

- 25-40 saatlik oynama süresi

önemli özellikler arasında bulunuyor.

Ubisoft

Far Cry 5'in geliştiricisi Ubisoft, merkezi Fransa'da yer alan bilgisayar oyunu geliştiricisi ve pazarlamacısıdır. Ubisoft; Assasin's Creed, Tom Clancy's gibi sevilen oyunların da geliştiricisidir. Ubisoft, 1986 yılında kuruldu. 1990 yılına kadar sadece Amerika'da oyunlar yapan firma, 1994 yılında ilk stüdyosunu Fransa'da açtı. Ubisoft'un Fransa, İspanya, Çin, Almanya ve İtalya ile birlikte toplam 20 ülkede stüdyosu bulunuyor. 


Far Cry ödüllü franchise'ın son taksitinde Amerika'ya gelir. Hope County, Montana, özgür ve cesur arazi hoş geldiniz, aynı zamanda Eden's Gate olarak bilinen fanatik bir kıyamet kültüne ev sahipliği yapıyor. Kült lideri Joseph Seed'e ve kardeşleri Herald'a karşı direniş ateşlerini ateşlemek ve kuşatılmış topluluğu özgürleştirmek için bekleyin. Yalnız veya iki kişilik birliktelikte ÖLÜMSÜZ CULT Free Hope County'ye Karşı Mücadele. Kült yenilmesine yardım etmek için Silahlar ve Silahlar alın. GERÇEKLEŞTİREN DÜNYA Kült ve üyeleri tahrip eder, ancak Joseph Seed ve takipçilerinin gazabından sakının. KENDİ YOLUNUZU KARŞI Karakterinizi oluşturun ve şimdiye kadarki en büyük kişiselleştirilebilir Far Cry oyunda maceranızı seçin! DİNAMİK OYUNCAKLAR Destan kavgalarında kült güçlerini devreye sokmak için ikonik kas araçlarının, ATV'lerin, uçakların ve daha bir çok şeyin kontrolünü elinize alın.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.