Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Gümüş

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Gümüş

Stok Durumu: Stok Dışı
3.863,39TL
Vergiler Hariç: 3.219,49TL
Marka:Sony
Ürün Kodu: WF1000XM4SM-8382

AÇIKLAMA

Geliştirilmiş Dijital Gürültü Engelleme ve kişiselleştirilmiş, sarıp sarmalayan yüksek kaliteli ses Dijital gürültü engelleme, akıllı dinleme teknolojisi, net görüşme kalitesi, Bluetooth® bağlantısı, ergonomik oturuş, suya dayanıklılık ve gün boyu g...
+

Geliştirilmiş Dijital Gürültü Engelleme ve kişiselleştirilmiş, sarıp sarmalayan yüksek kaliteli ses

Dijital gürültü engelleme, akıllı dinleme teknolojisi, net görüşme kalitesi, Bluetooth® bağlantısı, ergonomik oturuş, suya dayanıklılık ve gün boyu güç sağlama özelliklerine sahip tamamen kablosuz kulaklık.

  • Entegre İşlemci V1 ile Dijital Gürültü Engelleme
  • Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses ile olağanüstü ses kalitesi
  • Akıllı dinleme ve üstün görüşme kalitesi

 

Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

WF-1000XM4 kulaklığın her unsuru tepeden tırnağa tasarım ürünüdür. Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş, her zamankinden daha fazla gürültü engelleme sağlayan yeni Entegre İşlemcimiz V1; daha yüksek performanslı yeni sürücü birimi; gürültü algılayan mikrofonlar ve daha dengeli bir şekilde oturan, yenilikçi Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları bunlara örnek olarak gösterilebilir.

 

Entegre İşlemci V1

Sony tarafından özel olarak geliştirilen yeni Entegre İşlemci V1, beğenilen QN1e çipimizin gürültü engelleme performansını daha da yukarı taşır. Geliştirilmiş gürültü engelleme performansı ve Bluetooth® "Çipte Sistem" teknolojisi, sektörün en yüksek gürültü engelleme seviyesini sunar, üstelik daha az güç kullanır.

 

Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

Kulaklık yüzeyinde bulunan, her bir kulak için biri ileri diğeri geri beslemeli iki gürültü algılama özellikli mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerini daha fazla yakalar.

 

Yeni 6 mm sürücü birimi 

Mıknatıs hacmi %20 oranında artırılarak yeni tasarlanan 6 mm sürücü birimi, düşük frekanslarda gelişmiş performans sağlar. Ayrıca düşük frekans aralığında yüksek hassasiyetli bir engelleme sinyali üreterek gürültü engellemeyi geliştirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.