Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth Kulaklık - Siyah

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth Kulaklık - Siyah

Stok Durumu: Stok Dışı
569,00TL
Vergiler Hariç: 474,17TL
Marka:Xiaomi
Ürün Kodu: BUDS3LITE-8478

AÇIKLAMA

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık Genel Özellikleri Nelerdir? Kullanım konusunda piyasada bulunan birçok kulaklık modeline göre daha fazla tercih edilmiş olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık, hem uygun fiy...
+

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık Genel Özellikleri Nelerdir?

Kullanım konusunda piyasada bulunan birçok kulaklık modeline göre daha fazla tercih edilmiş olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık, hem uygun fiyatı hem de birçok farklı özelliği ile birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir. Kullanıcıları tarafından yaygın bir şekilde kullanılan ve birçok kişinin gözde kulaklık modellerinden bir tanesi olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık modelini daha yakından detaylı bir şekilde inceleyerek, özellikleri hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık modelinin kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özelliklerinden bir tanesi, kulağınıza rahat bir hissiyat vermesidir. Kullanım açısından birçok farklı kulaklık modeli bulunsada, Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık rahat kulak içi ile birlikte kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.
  • Kulaklık kullanmanın en temel sebeplerinden bir tanesi, sesi dışarıya vermeden kendinize özgün bir şekilde rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık, güçlü ses içeriği ve daha rahat bir kullanıma sahip olması ile birlikte, herhangi bir şekilde dışarıya ses vermeden rahat ve konforlu bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. Ses kalitesi açısından diğer birçok kulaklık modeline göre daha kullanışlı bir model olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık, tercih edebileceğiniz en önemli kulaklık modelleri arasında olmaktadır.
  • Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık kullanan kullanıcıların genel anlamda en çok beğenmiş olduğu özelliklerinden bir tanesi, taşınabilir kutusu olmaktadır. Kulaklık modelleri nin birçoğunda bulunan bu kulaklık çeşidi, özellikle yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Kulaklık kutularının en temel özelliklerinden bir tanesi, daha hızlı bir şekilde ürünleri şarj edip, daha konforlu bir şekilde kullanım sağlanabilmesidir. Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık modeli, özellikle kutusu ve hızlı bir şekilde şarj olan kulaklıkları ile, sınırsız bir müzik zevki sunmaktadır.
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Kulaklık Tipi TWS
Bluetooth Versiyon 5.2
Çift Telefon Desteği Yok
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulakiçi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.